|
Rok w ogrodzie![]() Może znajdę chwilkę na prace ogrodowe, chociaż w domu mam sporo zajęć - wyprowadzam się... z dołu na górę :) Vanille Fraise jeszcze biała. [2018-10-05 12:54] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: moje hortensje już rude ,zaszkodziły im upały ,a potem jednodniowy przymrozek.Ona u mnie najładniej sie przebarwia bea [2018-10-06 15:30] jutro mam zamiar zaglądnąć na targ, może jakieś hortki będą mieli ... Krystyna [2018-10-05 22:03] moje po przymrozkach już prawie wszystkie zbrązowiały danusia2458 [2018-10-05 18:21] o to masz zajęcie ciekawe Vanilka to jedna z piękniejszych hortensji filipek [2018-10-05 15:13] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |