|
Rok w ogrodzie![]() Piękny dzisiaj jest dzień więc pięknie się z Wami witam, dzień dobry! Słoneczko świeci od rana, niebo błękitne bez jednej chmurki. Ciepło, 16,5 stopnia. Polar Bear z lekka muśnięta słońcem. [2018-10-05 12:51] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: mam ją ,wczoraj pięknie u mnie było ,dzisiaj jeszcze ładniej,ciepło i słonecznie bea [2018-10-06 15:31] u mnie też było pięknie, taką hortensję też mam ... Krystyna [2018-10-05 22:04] Nawet zdjęć nie zrobiłam dzisiaj bo akumulator w aparacie się rozładował miecia [2018-10-05 21:19] Witaj Iwonko u mnie też było pięknie danusia2458 [2018-10-05 18:20] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |