|
Rok w ogrodzie![]() Witam! U mnie dzisiaj dzień z deszczem. Wprawdzie akurat w tej chwili przestał padać ale słoneczko się nie zapowiada. Jest pochmurno. 9 stopni na termometrze. Pozdrawiam serdecznie i życzę milutkiego dnia. (Na zdjęciu Pinky Winky.) [2018-10-02 11:07] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko! Wczoraj u mnie też lał deszcz.Dzisiaj słonecznie ,ale zimno na razie .Pinky winky mam ,ale w tym roku szybko zrudziała bea [2018-10-04 11:03] Moja miała w tym roku bardzo małe kwiatostany przez tą suszę miecia [2018-10-02 20:58] kupiłam sobie w tym roku mam nadzieję że to ona danusia2458 [2018-10-02 18:42] u mnie tez Iwonko! Sliczna hortensja bednarekzk@arcor.de [2018-10-02 13:23] zamawiaąłm w albamarze, tam zawsze mają dobre sadzonki. Zobaczymy jak tym razem będzie filipek [2018-10-02 12:09] miłego dnia życzę filipek [2018-10-02 11:57] kupiłam sobie pinky, czekam na kuriera dziś ma być. Ciekawa jestem sadzonek filipek [2018-10-02 11:56] witaj Iwonko u mnie podobnie na dworze tylko ciutkę chłodniej. Deszcz niny potrzebny, ale juz mnie zaczyna denerwować. No i nic nierobienie tez jest męczące filipek [2018-10-02 11:56] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |