|
Rok w ogrodzie![]() Jednak w słoneczku najprzyjemniej - można i w ogródku popracować, i na spacerek wyjść, zatem życzę słonecznego dnia! [2018-10-02 00:18] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko. Też lubię słoneczko. U mnie zimno, mokro i wieje jak licho. Śliczne wrzosowisko miecia [2018-10-02 20:57] Witaj Iwonka a u mnie cały dzień pada danusia2458 [2018-10-02 18:42] Witaj Iwonko, piękne wrzosowisko masz rację, w słonku wszystko weselsze i piękniejsze chyba w najbliższym czasie nam go nie zabraknie kamelia [2018-10-02 09:28] Lato bylo upalne a teraz coraz chlodniej trzeba sie do tego przyzwyczaic dni ,tygodnie i miesiace tak szybko mijaja, ze ani sie ogladniemy a bedzie znowu lato bednarekzk@arcor.de [2018-10-02 08:51] Wczoraj u mnie słoneczko świeciło i było tak ciepło ,że chodziłam tylko w bluzce ...a może było mi ciepło,bo się zmęczyłam przy pracy .Wyrywałam dynie w warzywniku . bea [2018-10-02 08:41] witaj Iwonko masz rację W słoneczku życie o wiele przyjemniejsze Slicznie wyglądają wrzosy na rabatce filipek [2018-10-02 07:45] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |