|
Rok w ogrodzie![]() Witam w nowym miesiącu! Weekend był pogodny, ze słońcem i dzisiejszy dzień również. Tylko 15 do 16 stopni na termometrze ale już chyba nie ma się co łudzić, że będzie więcej. Jesień... Noce zimne a nad ranem w okolicach zera. [2018-10-01 23:56] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witam Iwonko! U mnie dzisiaj pochmurno +9 i pada wiec zaraz biore sie za prace w domu a Tobie zycze miego dnia bednarekzk@arcor.de [2018-10-02 08:47] Witaj Iwonko! U mnie podobna pogoda ,jesień nieubłaganie przyszła bea [2018-10-02 08:38] slicznie kwitnie zawciągowiec. Moj od Ciebie też pokazał swoje kwiatki, ale jeszcze nie przebarwił sie tak ładnie. Pozdrawiam serdecznie filipek [2018-10-02 07:47] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |