|
Rok w ogrodzie![]() Jakiż piękny jest dziś dzień! 21 stopni, błękitne niebo i od rana słoneczko :) Witam w cieplutki piąteczek. W domu zrobiłam co miałam zrobić więc teraz prędziutko do ogródka - trzeba pogrzebać na rabatkach, póki pogoda sprzyja. Miłego popołudnia Wam życzę. [2018-09-28 14:24] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: na dziś dziękuję i pozdrawiam Iwonko. sabina [2018-12-04 14:40] nie pamiętam tego dnia, czy i u mnie podobna pogoda panowała ale , że to już było i nie wróci więcej to dam temu spokój. sabina [2018-12-04 14:40] i jak zauważyłam kończy ona miesiąc, czyli i ja przystopuję bo co za długo to na zdrowie nie wychodzi sabina [2018-12-04 14:39] radosna, kolorowa fotka. sabina [2018-12-04 14:37] Witaj Iwonko! U mnie dzisiaj od rana swieci sloneczko ale jest tylko +14 milego dnia Tobie zycze bednarekzk@arcor.de [2018-09-29 13:47] U mnie wczoraj padał deszcz co chwila ,ale posadziłam dwie hortensje .Zostało przesadzić dwie i posadzić dwie .Dzisiaj moze to zrobię i zaczynam porządkować rabaty ,muszę się wyrobić do połowy października .Jeśli się nie wyrobie ,dokończę dopiero w listopadzie bea [2018-09-29 09:09] witaj Iwonko!U mnie tak ciepło nie było ale skończyłam wykopywanie trawe Lawinia [2018-09-28 20:45] Witaj Iwonko też miałam dzisiaj tak dzień ułożony danusia2458 [2018-09-28 18:34] Witaj Iwonko u mnie dopiero teraz zaczelo swiecic sloneczko, od rana padalo w ogrodzie mam jeszcze sporo pracy ale ma byc jeszcze ladna pogoda wiec dam rade wszystko zrobic milego popoludnia zycze bednarekzk@arcor.de [2018-09-28 17:07] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |