|
Rok w ogrodzie![]() Wczoraj słonko świeciło przez cały dzień a dzisiaj go nie widać. 14 stopni w tej chwili... jak tylko nie będzie padać, to po południu pójdę do ogródka. Pozdrawiam bardzo serdecznie i życzę udanego dnia. [2018-09-27 10:18] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: sabina [2018-12-04 14:37] codziennie chodzę do ogrodu ,ale zaraz mnie deszcz wygania do domu ..Może dzisiaj będzie inaczej ,bo od rana świeci słońce bea [2018-09-29 09:07] za pozdrowienia i życzenia podziękowawszy odwzajemniam.sabina [2018-09-28 11:42] kwiatki urocze sabina [2018-09-28 11:41] witaj Iwonka. U mnie słonecznie, na termometrze + 17, czyli w miarę zadowalająco. sabina [2018-09-28 11:41] mnie zostały jeszcze cebulki do wsadzenia ale czekam aż zrobi sie cieplej danusia2458 [2018-09-27 18:03] milego dnia Iwonko bednarekzk@arcor.de [2018-09-27 12:15] musze przygotowac miejsce pod nowe nabytki, które przyjdą po niedzieli,zreszta praca sama się znajdzie jak tylko wyjdzie sie na podwórko. Liście fruwają to i będzie co robić. Pozdrawiwm cieplutko filipek [2018-09-27 11:16] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |