|
Rok w ogrodzie![]() Światem zaczęła rządzić jesień... Witam w czwartek. Aura się zmieniła tak, jak zapowiadały prognozy - od ubiegłego piątku jest chłodno, wietrznie, deszczowo i słonecznie... taki miks pogodowy. [2018-09-27 10:11] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: a fotka piękna!!!!!!!! po prostu piękna!!!!!!!!!! sabina [2018-12-04 14:36] ja nie śpiewam, ja absolutnie nie mam głosu , nie chcę nikogo wystraszyć sabina [2018-12-04 14:35] zaczynamy od Remedium?????????? sabina [2018-12-04 14:34] Witaj Iwonko! u mnie podobnie ,raz deszcz ,raz słońce ,ale raczej juz chłodno. bea [2018-09-29 09:06] Witaj Iwonko ale mówią że jeszcze będzie ładnie danusia2458 [2018-09-27 18:01] Witaj Iwonko! U mnie sloneczko swieci i jest dosyc cieplo ale w ogrodzie juz zaczynaja liscie opadac bednarekzk@arcor.de [2018-09-27 12:11] witaj Iwonko ja mam słoneczko dziś, za ciepło nie jest , ale do prac akurat. Tylko szkoda,że wieje nadal mocno filipek [2018-09-27 11:15] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |