Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z regulaminem oraz informacją o cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

 

Login:
Hasło:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założone
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa


Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki

Rok w ogrodzie



powiększ zdjęcie


Witam w piątek!
Bardzo ciepły, słoneczny dzień.
Chyba jednak już ostatni tak piękny tego lata... nadchodzi zmiana pogody.
Pozdrawiam wszystkich bardzo serdecznie i życzę przyjemnego dnia oraz udanego weekendu.

[2018-09-21 11:12]

Autor galerii: ivonetka



[2018-10-02]
Komentarze: 6

[2018-10-01]
Komentarze: 3

[2018-09-28]
Komentarze: 9

[2018-09-27]
Komentarze: 8

[2018-09-27]
Komentarze: 7

[2018-09-21]
Komentarze: 13

[2018-09-17]
Komentarze: 7

[2018-09-17]
Komentarze: 7

[2018-09-17]
Komentarze: 6

[2018-09-17]
Komentarze: 6


Komentarze do zdjęcia:


oooooo. tu na bieżąco byłam
sabina [2018-12-04 14:33]



Witaj Iwonko! I przyszła jesień w tej gorszej odsłonie .Zimno u mnie i deszcz pada .Z
deszczu na razie się cieszę bardzo,bo u mnie sucho ,ale to zimno nie pozwala wyjść
do ogrodu nawet ,kiedy deszcz przestaje padać..
bea [2018-09-25 09:47]



Witaj Iwonko, przyznaję, że czekałam już na zmianę bo upałów i podlewania miałam serdecznie dosyć. Tak, teraz myślę o wyjeździe ale rodzinnym, odwiedzę siostry w Beskidach a w drodze powrotnej zatrzymamy się u synów we Wrocławiu a co potem...zobaczymy, świat stoi otworem ale trzeba zrobić ten krok i ruszyć przed siebie pozdrawiam serdecznie, miłego wieczoru
kamelia [2018-09-23 16:01]



Witaj Iwonko w sobotę, dzisiaj jest już chłodniej, ale słonecznie. Dzisiaj
odpoczywam, a po południu imprezuję jadę do syna, ma imieniny.
Miłej soboty i weekendu
Krystyna [2018-09-22 11:34]



Witam Iwonko w sobote i zycze milego dnia
bednarekzk@arcor.de [2018-09-22 10:26]



witaj Iwonka slicznie wyglądają dziwaczki w tym sporych rozmaiarach. Ja nie sadziłam
w tym roku
filipek [2018-09-22 10:23]



dziwaczki śliczne też mi kwitną już nazbierałam dużo nasion Deszcz potrzebny u ns szpadla ie wbije się
becia123 [2018-09-21 21:22]



Witaj Iwonko wzajemnie miłego weekendu
danusia2458 [2018-09-21 19:03]



milego wieczoru zycze!
bednarekzk@arcor.de [2018-09-21 18:05]



Witaj Iwonko! U mnie juz sie pogoda zmienila, jest chlodniej i deszcz padal
bednarekzk@arcor.de [2018-09-21 18:05]



za życzenia dziękuję bardzo , odwzajemniam.
sabina [2018-09-21 15:00]



urocze dziwaczki, jak zwykle zresztą u Ciebie.
sabina [2018-09-21 14:59]



witaj Iwonko.
Pożyjemy zobaczymy jak to z tą pogodą będzie
sabina [2018-09-21 14:59]



Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login: hasło:







STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT