|
Rok w ogrodzie![]() W noc Bożego Narodzenia Gwiazda Pokoju niech nam drogę wskaże. Zapomnijmy o uprzedzeniach, otwórzmy pudła słodkich marzeń. Niechaj Aniołki z Panem Bogiem, jak Trzej Królowie z darami swymi, staną cicho za Waszym progiem, by spełnić to, co dotąd było snami. Ciepłem otulmy naszych bliskich i uśmiechnijmy się do siebie. Świąt magia niechaj zjedna wszystkich, niech w domach będzie Wam jak w niebie. Zdrowych, wesołych świąt! ( Szopka w naszym kościele) [2021-12-25 01:56] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko! No wreszcie zajrzałam na Ogrodniczkę, a le my to jestęśmy z wiadomościami raczej na bieżąco bo komunikujemy się na FB... Swięta za nami za chwilę Nowy Rok a potem zobaczymy co życie nam da... wesoło nie jest, jestem po trzech szczepieniach, staram się nie ryzykować, ograniczam niepotrzebne kontakty i ...czekam na wiosnę bo najlepiej i bezpiecznie czuję się na działce. Pozdrawiam serdecznie, życzę żdrowia i Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku halinabylina [2021-12-29 18:09] Witaj Iwonko po świętach .Teraz czekamy na Nowy Rok bea [2021-12-29 10:39] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |