|
Rok w ogrodzie![]() Miskant chiński Yaku Jima tak wygląda. Jestem z niego zadowolona. Nie przemarza, nie rozłazi się, tworzy zgrabną kępkę i ma ładne kłosy. Mamy schyłek lata, to i temperatura bardzo zróżnicowana między dniem i nocą. 20 stopni w dzień, 9 w nocy. Zdarzył się deszcz w tygodniu i dwa dni były chłodniejsze. Wypogodziło się jednak i zaświeciło słońce. Weekend był bardzo ładny – ciepły i słoneczny. Dzisiaj też był piękny dzień! Myślę ( i mam nadzieję) że tegorocznej jesieni nie zabraknie ciepła i słońca. [2018-09-17 23:52] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: i patrz Iwonko, Twoje życzenie sie spełniło,tegorocznej jesieni nie zabrakło ciepła i słońca. sabina [2018-12-04 14:32] może gdybym miała 3 x większy ogród to wtedy , chociaż i to raczej niepewne. sabina [2018-12-04 14:31] trawka śliczna, chociaż to nie moja bajka. sabina [2018-12-04 14:31] u nas wczoraj było 26 dziś z biedą 11. Jesien chyba zadomowi się na dobre filipek [2018-09-22 10:24] mój NN też mnie w tym roku zachwycił danusia2458 [2018-09-18 19:18] witaj Iwonko również we wtorek. Cieszę się, że na bieżąco mogę się przywitać. sabina [2018-09-18 09:48] śliczny jest, zapisałam sobie bo ma same zalety i ja liczę na piękną jesień Iwonko, mam nadzieję, że ochłodzenie którym straszą nie potrwa zbyt długo kamelia [2018-09-18 07:54] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |