|
Rok w ogrodzie![]() Witam ! Przepraszam, że ostatnio Was tak zaniedbuję, ale czas nie pozwala mi na to, żeby być na bieżąco. W ogródku dalej kwitną dziwaczki, wrzosy, niektóre jeżówki bardzo ładnie podtrzymują kwitnienie, Pokazały się zimowity ( jedne po deszczu już leżą, następne dopiero co wyszły z ziemi.) Aksamitki radzą sobie dobrze, nie pożarły ich ślimaki. [2018-09-17 23:51] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: aksamitki mi w tym roku dały popis, cudnie kwitły. sabina [2018-12-04 14:30] ale zaglądamy a przynajmniej się staramy kiedy tylko możemy. sabina [2018-12-04 14:29] a co już kiedyś pisałam, żadna z nas nie ma wolnego czasu pod dostatkiem , przecież każda z nas ma rodzinę, dom, obowiązki z tym związane i to w pierwszej kolejności, sabina [2018-12-04 14:29] z tym zaniedbywaniem to troszkę przesada Iwonko, żeby wszystkie dziewczyny tak uczestniczyły w życiu O. to byłoby wspaniale. sabina [2018-12-04 14:26] zepsuł mi sie aparat, czekam na laptopa żeby odtworzyć zdjecia z wycieczki. Nie potrafię się przestawić do fotografowania z komórki filipek [2018-09-22 10:25] sabina [2018-09-18 10:09] Witaj Iwonko, obejrzałam sobie zdjęcia z ogrodu, na pewno tam kiedyś zajrzę, dzięki za zaspokojenie mojej ciekawości w sprawie nabytków kamelia [2018-09-18 07:51] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |