|
Rok w ogrodzie![]() MANDRAGORA. Hortus Ogrody Krzewy. Nie wróciłam z pustymi rękami. Miejsca w ogródku nie mam, ale na zasadzie „wytnij i wklej” znalazło się:) I takim cudem, pozbywając się jesiennych krzaczastych astrów, pozyskałam miejsce na wsadzenie nowo zakupionych bukietówek. [2018-09-17 12:15] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: kto jak kto, ale my potrAFIMY!!!!!!!!!!111 sabina [2018-12-04 14:09] a o miejscu na nowe nasadzenia w ogrodzie już tyle razy była mowa, że nikt mnie nie przekona, że nowości nie wciśnie się i to nawet nie na siłę sabina [2018-12-04 14:09] a , że zakupy poczyniłaś to tym bardziej cieszy. sabina [2018-12-04 14:06] zapowiada się bardzo ciekawie.........?? sabina [2018-12-04 14:04] o to juz wiem. Ja byłam u Kapiasa w Goczałkowicach, ale niczego nie kupiłam, bo trochę trasy było przede mną i bagazu sporo miłam na dodatek filipek [2018-09-22 10:28] sabina [2018-09-18 10:05] Witaj Iwonko piękne miejsca zwiedziłaś danusia2458 [2018-09-17 17:48] piekny ogrod bednarekzk@arcor.de [2018-09-17 15:20] Na pewno tam zawitamy będąc nad morzem, ciekawe na co się skusiłaś? kamelia [2018-09-17 13:09] Piękny ogród, może kiedyś go odwiedzę teraz byłam w Skierniewicach gdzie było "Święto Kwiatów Owoców i Warzyw 2018" i nic nie kupiłam, nawet nie miałam czasu zobaczyć czy są jakie hortensje ... Krystyna [2018-09-17 12:21] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |