|
Rok w ogrodzie![]() A nockę będę miała krótką, wcześnie rano muszę wstać. Pewnie tak samo jesteście zapracowane w tym gorącym okresie przedświątecznym. Życzę przyjemnych przygotowań do świąt,a tymczasem miłych snów. [2021-12-21 23:57] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Tak ,dwa dni przed świętami spędziłam w kuchni .Co roku obiecuję sobie ,że za rok będzie inaczej ,odpuszczę sobie gotowanie niektórych potraw i wykonywanie niektórych prac .[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/smirk.gif[/img] bea [2021-12-29 10:38] witaj Iwonko! Dwa ostatnie dni spedziłam w kuchni ale została mi tylko rybka na jutro!Zdrowych i radosnych Swiąt Lawinia [2021-12-23 22:09] Ja jutro jade do corki i wroce ???? Milego wieczoru Iwonko[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2021-12-22 22:49] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |