|
Rok w ogrodzie![]() Dzień dobry! Wracam do wspomnień z mojego pobytu nad morzem. Jak widać, nie tylko na plaży czas spędzałam. Gąbin – wieś w gminie Trzebiatów, a w tej wsi uroczysko - „W kręgu Mandragory”. [2018-09-17 12:12] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: jedynie może to ważne........ "Nazwa parku "Mandragora" zaczerpnięta jest rośliny o tej samej nazwie - znanej już w starożytności, która ma wszechstronne zastosowania, także lecznicze." sabina [2018-12-04 14:03] co nie znaczy , że nie znalazłam tematu, owszem......... ale nie chce mi sie czytać sabina [2018-12-04 14:02] naprędce wróciłam, za wiele nie przeczytałam ale na pewno dowiem się z Twojej relacji. sabina [2018-12-04 14:02] chwilka przerwy zaglądam w google sabina [2018-12-04 13:58] zaraz sobie przybliżę tę miejscowość bo przyznam się, że nie słyszałam. sabina [2018-12-04 13:58] tu ładnie się przywitam......... dzień dobry Iwonko. sabina [2018-12-04 13:57] 2 i pół miesiąca minęło zanim wróciłam, ale i tak dobrze, że nie rok sabina [2018-12-04 13:57] sabina [2018-09-18 10:05] nie lubię tego ale chociaż tak zaznaczę, że tu byłam, później wrócę. sabina [2018-09-18 10:05] Witaj Iwonko! Ja tez mile wspominam urlop w Polsce, chociaz byl meczacy milo Cie widziec Iwonko bednarekzk@arcor.de [2018-09-17 15:19] Witaj Iwonko, już sprawdziłam gdzie to dokładniej i widzę, że niedaleko od miejsca gdzie my się lokujemy kamelia [2018-09-17 13:07] Witaj Iwonko! Ja do wspomnień będę wracać w jesienno-zimowe dni, teraz żyję z dnia na dzień Pozdrawiam i miłego dnia życzę Krystyna [2018-09-17 12:18] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |