|
Rok w ogrodzie![]() Jestem już w domu, a tu sporo spraw do załatwienia i sporo pracy. Udanego tygodnia życzę wszystkim. [2018-09-10 23:52] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: mnie najbardziej stan działki po powrocie interesuje, normalka. sabina [2018-12-04 13:55] zawsze tak jest, że po powrocie natłok spraw i to różnego kalibru. sabina [2018-12-04 13:54] Witaj Iwonko widoczki prześliczne ciesze się ze odpoczelas a i pogodę miałaś prześliczna, nie szkodzi ze nie zabrałas nasionek Orlikow ja troszkę pobieralam jak byś chciała to podeślę nasionka miłego weekendu życzę i słoneczka ciepłego krystynakubska [2018-09-15 06:43] Witaj Iwonko! Zawsze po urlopie jest sporo pracy bednarekzk@arcor.de [2018-09-12 17:45] Witaj Iwonko pozdrawiam i dziękuję za śliczne widoczki danusia2458 [2018-09-11 19:43] Witaj Iwonko! Uwielbiam morze bea [2018-09-11 14:55] Witam Iwonko, dzięki za piękne zdjęcia, chociaż sobie powspominam też mnie ciągnie jeszcze nad morze ale w Beskidach siostry czekają więc przeciwny kierunek wybiorę kiedy tylko skończy się remont udanego dnia)kamelia [2018-09-11 12:16] Witaj Iwonko! Gdybym była bliżej Ciebie, to byś dostała na p... ę, wiesz za co? Pozdrawiam i miłego dnia życzę Krystyna [2018-09-11 11:54] za życzenia dziękuję i odwzajemniam. sabina [2018-09-11 08:48] ciągnie Was nad morze i odwrotnie my w góry jedziemy sabina [2018-09-11 08:48] witaj Iwonko. Nie wiem gdzie byłaś, podejrzewam , że znowu w tym samym miejscu? sabina [2018-09-11 08:47] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |