|
Rok w ogrodzie![]() Dzień dobry, witam w sobotę. Mamy kolejny piękny dzień nad morzem. Słoneczko grzeje od samego rana. Szkoda tylko, że "turnus" nam się kończy. Pięknego dnia Wam życzę. [2018-09-08 09:03] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: żal będzie to miejsce opuszczać........ sabina [2018-12-04 13:51] taka trochę nostalgiczna ale z urokiem. sabina [2018-12-04 13:50] a trzeba przyznać, fotka niczego sobie... sabina [2018-12-04 13:50] kolejny dzień , kolejna fotka........ sabina [2018-12-04 13:50] sabina [2018-09-18 10:08] Witaj Iwonko kończy się ale pogodę mieliście wymarzoną danusia2458 [2018-09-10 19:19] Slicznie tam Iwonko❤Uwielbiam morze🌸🌸 bednarekzk@arcor.de [2018-09-09 14:38] Witam w niedzielę i pozdrawiam ja chcę nad morze Krystyna [2018-09-09 14:20] Super widoczki!! Pozdrawiam Lawinia [2018-09-08 20:24] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |