|
Rok w ogrodzie![]() Na dobranoc zachodzące słońce. Miłych snów życzę a na jutro pogodnego i udanego dnia. [2018-09-05 22:39] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: ............ zwłaszcza we dwoje sabina [2018-12-04 13:48] cudowne zjawisko do oglądania i podziwiania sabina [2018-12-04 13:47] nawet super ekstra!!! sabina [2018-12-04 13:47] ekstra!!!!!!!!!!!!!! sabina [2018-12-04 13:46] sabina [2018-09-18 10:08] Witaj Iwonko! Ciągle wracam do tego zdjęcia. W te chłodne dni widoczek rozgrzewający wszystkie moje zmarznięte koniuszki, przepiękny widok Pozdrawiam serdecznie!basiajar [2018-09-15 11:23] Wciąz w biegu albo gosci przyjmuję ...a może tak weekend nad morzem?? Lawinia [2018-09-08 20:25] lubię zachody słońca nad morzem Krystyna [2018-09-07 22:06] wspaniałego wypoczynku danusia2458 [2018-09-06 19:22] ładnej pogody do konca pobytu życzę Pozdrawiam serdecznie filipek [2018-09-06 08:05] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |