|
Rok w ogrodzie![]() Pogoda nam sprzyja - nie spadła kropla deszczu, jest cały czas ciepło i słonecznie [2018-09-05 22:34] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: a tak to można chodzić i delektować się morskim powietrzem. sabina [2018-12-04 13:46] co byście robili w deszcz? nie wyobrażam sobie siedzenia na urlopie w pomieszczeniu. sabina [2018-12-04 13:45] to nic tylko sie cieszyć, pogoda ważna sprawa. sabina [2018-12-04 13:44] sabina [2018-09-18 10:08] Plaża piękna jak w Mrzeżynie. A tak po cichutko powiem, że bardzo Ci zazdrościłam pobytu nad morzem basiajar [2018-09-15 11:30] u nas tak samo, na mieście tlumy starszych osob teraz filipek [2018-09-06 08:04] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |