|
Rok w ogrodzie![]() Ogródek zostawiłam pod opieką córki, a my z mężem, od soboty wczasujemy się nad morzem [2018-09-05 20:47] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: przy dobrej pogodzie fajnie sie pstryka. sabina [2018-12-04 13:43] tu już powiem, że zdjęcie przepiękne, super. sabina [2018-12-04 13:43] no tak......... wczasujemy, na pewno miłe to były chwile. sabina [2018-12-04 13:42] miło wspominać bea [2018-09-25 09:48] sabina [2018-09-18 10:07] lubię morze... bea [2018-09-11 14:52] Dorotka tez jest nad morzem na praktyce i cieszy sie pogodą danusia2458 [2018-09-06 19:21] lubicie tu przyjeżdzać jak widzę filipek [2018-09-06 08:04] Witaj Iwonko! Super urlop bednarekzk@arcor.de [2018-09-05 20:59] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |