|
Rok w ogrodzieKomentarze do zdjęcia: miejsce podejrzewam to samo ale to nic, morze to morze, zawsze piękne. sabina [2018-12-04 13:42] zdjęcia z wakacji, że tak powiem, albo dokładniej z urlopu. sabina [2018-12-04 13:41] raczej ciepły piecyk, bo jednak mimo, że temperatura na + to wiatr silny wieje. sabina [2018-12-04 13:40] fotka orzeźwia ale czy to mi potrzebne dzisiaj?? sabina [2018-12-04 13:39] za pozdrowienia od razu dziękuję sabina [2018-12-04 13:38] sabina [2018-09-18 10:07] piękny widok bea [2018-09-11 14:52] śliczne zdjęcie, muszę pomyśleć nad wyjazdem nad morze Krystyna [2018-09-07 22:08] Witaj Iwonko ale cudny widok danusia2458 [2018-09-06 19:20] ładna fotka znad morza filipek [2018-09-06 08:03] witaj Iwonko dziękuję i wspaniałego wypoczynku życzę filipek [2018-09-06 08:03] dziekuje Iwonko a Tobie zycze wspanialego wypoczynku bednarekzk@arcor.de [2018-09-05 21:00] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |