|
Rok w ogrodzie![]() Spójrzcie, jak prezentuje się kolejna moja kanna. Właśnie zaczęły się rozwijać jej kwiatki. Dobrej nocy życzę a na jutro udanego dnia. [2018-08-30 22:58] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: a jednak się udało i wkraczam w jesienny już właściwie miesiąc czyli wrzesień. sabina [2018-12-04 13:38] witaj Iwonko. sabina [2018-12-04 13:37] i znowu miesiąc za mną, na wrzesień może jutro wpadnę, ale niepotrzebnie to mówię, bo nigdy nie wiadomo. sabina [2018-12-03 13:55] i chyba wystarczy???? sabina [2018-12-03 13:54] i jeszcze raz.......... sabina [2018-12-03 13:53] jeszcze raz ................ sabina [2018-12-03 13:53] patrzę............. sabina [2018-12-03 13:53] Witaj Iwonko! Podobają mi się kanny, kiedyś miałam ich trochę, ale po latach zlikwidowałam ... powodem wykopywanie, przechowywanie w piwnicy, a już od połowy marca sadziłam w donice żeby zakwitły w sezonie. Miłego dnia Krystyna [2018-09-04 12:05] Witaj Iwonko, śliczna jest, w następnym roku spróbuje z jedną u siebie, nigdy ich nie miałam ale widzę, że są niższe odmiany kamelia [2018-08-31 09:52] Moja pewnie nie zakwitnie, cos nie mam szczescia do nich? Sliczna bednarekzk@arcor.de [2018-08-31 09:11] witaj Iwonko juz podziwiałam Twoje kanny, zrobię to raz jeszcze. Ogrodek odstawiam w piątek 7 września wyjeżdzam. Muszę zrobić sporo rzeczy przed wyjazdem. Planuje pewne przedsiewzięcie na po wakacjach , nie wiem czy mi się uda. W poniedziałek okaże się filipek [2018-08-31 07:57] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |