|
Rok w ogrodzie![]() No i się zaczęło... Dziś miałam dzień lepienia pierogów. Od jutra gotowanie, pieczenie i tak już do kolacji wigilijnej. [2021-12-21 23:50] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Iwonko,a potem przed wigilia to rozumiem ,ze gotujesz,wkładasz do wrzącej wody ,osolonej i ile je gotujesz .Czas liczysz od wypłynięcia pierogów ,czy od włożenia ich do wrzącej wody?Powiem szczerze ,nigdy nie gotowałam pierogów własnoręcznie zrobionych ,bo w Wigilię nie mam czasu ,a nie wiedziałam jak je przygotować wcześniej ,żeby w Wigilię było mniej z nimi pracy. bea [2022-01-05 11:14] Wszystkie pierogi zamrażam w stanie surowym. ivonetka [2022-01-05 08:44] Zastanawia mnie ,jak przechować takie pierogi przygotowane kilka dni przed wigilią ? Zamrażasz je ,czy w lodówce trzymasz .A jeśli zamrażasz to surowe ,czy gotowane ? bea [2021-12-29 10:34] Ja wczoraj lepilam uszka i pierogi dzisiaj robilam inne swiateczne pysznosci i pieklam ale zabieram wszystko do corki bo u nich bede swietowac a syn z rodzinka jedzie do Polski bednarekzk@arcor.de [2021-12-22 22:48] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |