|
Rok w ogrodzie![]() Nie będę zanudzać już hostami, chociaż mam jeszcze kilka, które pokażę... może w późniejszym czasie. Dziś zwiastuny jesieni... pokazały się u mnie pierwsze zimowity :) Witam w przedostatnim dniu sierpnia. Od początku tygodnia pogoda ładna. A dzisiaj nie tylko dzień był piękny, ale jest też wyjątkowo ciepły wieczór. 21 stopni. Nic nie czuć wilgoci, nawet rosy na trawie nie ma. Zawiewa ciepły wietrzyk i być może przywieje deszcz w nocy. [2018-08-30 22:09] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: tylko żebym pamiętała na wiosnę sabina [2018-12-03 13:52] a miejsce jakiejś tam zajmują, czyli coś nowego posadzę. sabina [2018-12-03 13:52] zimowity mam, ale chyba zrobię z nimi porządek jakoś niespecjalnie mi sie podobają. sabina [2018-12-03 13:51] Witaj Iwonko! Zaraz pojde popatrzec czy moje juz kwitna? bednarekzk@arcor.de [2018-08-31 09:10] pozdrawiam cieplutko filipek [2018-08-31 07:59] ziemowity marne u mnie jeszcze, moze wyjda w pożniejszym czasie filipek [2018-08-31 07:58] wczoraj było u nas super, mimo iz słonko za chmurami tylko czasem pokazywało się. Piszę to co słyszę od ludzi filipek [2018-08-31 07:58] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |