|
Rok w ogrodzie![]() Hosta Whirlwind w okresie kwitnienia ( początek lipca) Witam we wtorek. U mnie cieplej niż wczoraj, 23 na termometrze. Na razie ze słońcem więc bardzo przyjemna pogoda. [2018-08-28 11:18] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: znaczy się ......... czytaj ze zrozumieniem sabina [2018-12-03 13:50] i dopiero zrozumiałam sama siebie, o co mi chodziło, z tym co było? sabina [2018-12-03 13:49] ja też się liśćmi zachwycę, jakoś kwiaty mi do host nie pasują. sabina [2018-12-03 13:49] mam ją ,ale szczególnie zwracam uwagę na liście ,kwiaty mnie nie interesują u host bea [2018-09-11 14:51] a , jak widać na fotce, było bardzo ładnie sabina [2018-08-29 13:23] czyli to co było??? sabina [2018-08-29 13:22] nie przepadam za tymi kwiatami, liście mi w zupełności wystarczą filipek [2018-08-29 07:55] Witaj Iwonka śliczne ma listeczki danusia2458 [2018-08-28 20:04] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |