|
Rok w ogrodzie![]() witam w nowym tygodniu. Przez weekend byłam bardzo zajęta, dlatego ani Was nie odwiedziłam, ani się nie pokazałam. Upały nam już chyba raczej nie grożą... pogoda się zmieniła w sobotę. Część dnia jeszcze była bardzo ciepła ale późnym popołudniem przeszła burza, padał deszcz, a niedziela to prawie cała deszczowa. I chłodna. Dzisiaj bez opadów. Trochę słońca, trochę chmur. Maksymalnie 20 stopni. Na zdjęciu moja ulubienica - Guacamole [2018-08-27 23:57] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Guacamole .........niczym sos sabina [2018-12-03 13:48] ale też szybko minął, a szkoda! sabina [2018-12-03 13:47] i ten inny raz nastał sabina [2018-12-03 13:46] na hosty innym razem wpadnę sabina [2018-08-30 09:49] sliczna jest ta hosta. U mnie zakwitnie białą z czego się niezmiernie cieszę. Dobrego dnia Iwonka filipek [2018-08-28 09:17] witaj Iwonko ja odesząłm przed chwilką od komp0a i załozyłąm grubt sweter bo normalnie zrobiło się zimno. Na dodatek pada od rana co pokrzyżowało mi plany na dzś filipek [2018-08-28 09:16] witam Iwonko! U mnie slonce swieci +16 w ciagu dnia ma dojsc do +24 wiec napewno upaly przeminely trzeba bedzie Garderobe zmienic na cieplejsza! Milego dnia Tobie zycze bednarekzk@arcor.de [2018-08-28 08:37] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |