|
Rok w ogrodzie![]() Witajcie! Dzisiaj, kiedy wstałam już było biało. Śnieg nadal leży, bo dzień był z lekkim mrozem. Tak mogłoby zostać do świąt, a nawet do Nowego Roku. [2021-12-21 23:49] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: U mnie leży śnieg od dawna ,ale chyba przed Nowym Rokiem stopnieje ,idzie ocieplenie . bea [2021-12-29 10:32] Witaj Iwonko slicznie u Ciebie, u mnie przed swietami ma padac bednarekzk@arcor.de [2021-12-22 22:46] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |