|
Rok w ogrodzie![]() Witajcie! Odwilż...Trzeci dzień z temperaturą na plusie. Już wczoraj po śniegu nie było ani śladu. Zrobiło się ponuro. Byłam w ogródku i założyłam lampki, zrobiłam dekoracje oraz okryłam kilka roślin. Teraz mogę zająć się już tylko pracami domowymi. Do świąt coraz bliżej i mam wrażenie, że czas przyspieszył. Udanego weekendu życzę. [2021-12-17 07:24] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko,u mnie znów biało ,pada śnieg ,ale temperatura zerowa. Miłych przygotowań do świąt.Ja idę ogarniać jeszcze dom . bea [2021-12-20 09:09] Witam Iwonko ja tez staram sie pracowac ale slabo mi to idzie dam rade i sie nie spiesze milego wiezoru zycze bednarekzk@arcor.de [2021-12-17 18:29] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |