|
Rok w ogrodzie![]() Nowy tydzień zaczął się mroźnym, ale za to, słonecznym dniem. Wczoraj wczesnym rankiem było minus 7 stopni. Witam we wtorek. Dzisiaj temperatura w okolicach zera. Mgła jak mleko. Jestem u syna i synowej, bo oni już w pracy, a ja muszę wnuka do przedszkola zaprowadzić. Potem wracam do domu i zabiorę się za mycie okien, zmianę firanek, zasłon i inne porządki. Życzę udanego dnia. [2021-12-14 07:12] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko w przedświątecznym czasie.U mnie już bez śniegu .Zabieram się za sprzątanie .miłego dnia bea [2021-12-16 09:38] Witaj Iwonko ja już w domu,obrobilam się do południa,po południu będę miała robotę bo coś wymyślił nowego,co mi teraz absolutnie nie pasuje do roboty Dobrego dnia filipek [2021-12-14 13:04] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |