|
Rok w ogrodzie![]() Słoneczko świeci, śnieg się topi. Szkoda... wolałabym, żeby lekki mrozik trzymał, bo wtedy dłużej byłby taki ładny widok. Udanego weekendu życzę. [2021-12-10 12:04] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: u mnie codziennie mróz.Witaj Iwonko w grudniowy poranek. bea [2021-12-13 09:33] Witam Iwonko z dnia na dzien coraz lepiej sie czuje wiec jest nadzieja ze bedzie dobrze pozdrawiam i milej niedzieli zycze.bednarekzk@arcor.de [2021-12-12 12:03] Witaj Iwonko! I u nas jest biało. Lawinia [2021-12-11 21:28] U nas było minimalnie na plusie,ale już chyba temperatura spada Miłego popołudnia filipek [2021-12-10 14:58] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |