|
Rok w ogrodzie![]() Właściwie nie powinnam być zaskoczona, a jestem. Wczoraj późnym popołudniem zaczął padać śnieg i sypał do północy... Jest go całkiem sporo. Jeszcze początkiem grudnia miałam cichą nadzieję, że skończę prace w ogródku ale nie udało się. Teraz trzeba myśleć o świętach. Roboty w domu bądź ile, a ja w lesie. Mimo wszystko nie zamierzam się przejmować. Najważniejsze, żeby zdrowie było i żeby się spotkać z rodziną w komplecie przy stole. [2021-12-10 01:50] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Ja ruszam w świat za tydzień razem z najstarszym synem,nie wiem czy święta spędzimy w komplecie filipek [2021-12-10 11:00] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |