|
Rok w ogrodzie![]() Witajcie! Zima już wcześniej przypominała o swoim nadejściu... a to sypnęła śniegiem, a to przymroziła... zdjęcie z 5 grudnia. [2021-12-10 01:31] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: U nas coraz cieplej,ale dalej na minusie jeszcze.snieg do odśnieżania ciężki był,ale dałam radę filipek [2021-12-10 11:01] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |