|
Rok w ogrodzie![]() Do herbaty dodaj miodek, gdy na dworze wieje chłodem :) A wieje dzisiaj, wieje... Witam wtorkowym popołudniem. Rano było biało ale w krótkim czasie po śnieżnej bieli nic nie zostało. Pozdrawiam cieplutko. [2021-11-30 17:13] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: witaj Iwonko! Ja zrobiłam miksture z imbiru, miodu i cytryny Lawinia [2021-12-03 21:02] Witaj Iwonko.A ja chora jestem .Nie jest to dobry czas na przeziębienie ,miałam myć okna ,ale z bólem głowy i gardła nie dam rady . bea [2021-12-02 09:01] Witaj Iwonko pyszna jest herbatka z miodem milego wieczoru zycze bednarekzk@arcor.de [2021-11-30 22:47] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |