|
Rok w ogrodzie![]() Ale leje! od rana taka brzydka pogoda. Witam w piątek. Cieplutko pozdrawiam i życzę dobrego weekendu. Bez względu na aurę życzę także dobrego humoru i przyjemności w wolnym czasie. [2021-11-26 14:33] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: U mnie od wczoraj biało . dobrze ,że jeździć nie muszę ,bo ślisko na drodze. bea [2021-11-30 16:01] Witaj Iwonko u mnie prawie cały czas malaryczne pogoda,siedzę w domu i nie ruszam się nigdzie filipek [2021-11-28 11:24] Witam Iwonko[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] milego wieczoru Tobie zycze[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2021-11-26 22:27] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |