|
Rok w ogrodzie![]() Witam czwartkowym wieczorem. Rano było mroźno, ale za to dzień słoneczny. Znowu dzisiaj byłam w ogródku... robię co mogę, ale zdaję sobie sprawę, że pogoda może mnie zaskoczyć... [2021-11-25 21:12] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko. Ja już w ogrodzie nic nie robię ,miałam związać trawki ,ale u mnie biało . bea [2021-11-30 16:00] Ja już odstawiłam ogródek,przy najbliższym pogodnym dniu zamiote wszystkie pozostałości liściaste i będzie spokój do marca tak liczę filipek [2021-11-28 11:25] Ja dzisiaj zrobilam stroik dla przyjaciolki, a dla siebie zrobie jutro bo za malo zerwalam galazek i dla mnie nie starczylo bednarekzk@arcor.de [2021-11-26 22:29] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |