|
Rok w ogrodzie![]() Witajcie! Środa pochmurna, a w prognozie obiecywali słońce… Wczoraj uwinęłam się szybko z obiadem i mi się udało wyjść do ogródka… zapomniałam już jak to jest, kiedy są 3 stopnie na dworze… oj, zimno. Pościnałam tylko rozchodniki, hortensje, powiązałam trawki i uciekłam do domu. To już nie pora na prace ogrodowe. Sezon powinien być wcześniej zamknięty, a jednak trzeba coś robić, bo przecież większość liści spada dopiero w listopadzie, i chociaż z grubsza, to mus zgrabić. I dzisiaj zamierzam się tym zająć. W późniejszym czasie okryję co delikatniejsze rośliny, żeby nie przemarzły przez zimę. Przyjemnego dnia życzę. [2021-11-24 11:30] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witam Iwonko i milego dnia zycze bednarekzk@arcor.de [2021-11-25 11:25] Witaj Iwonko. Trawek jeszcze nie powiązałam ,ale warzywnik już skopałam .hortensje u mnie jeszcze straszą rudościami.bea [2021-11-25 09:00] Witaj Iwonko ja dziś byłam na szczepieniu.Zzaraz potem m pojechał do veta z kotem.zle wyglądał od poniedziałku i jak się okazało jest podtruty.w okolicy wystawiają trutki na szczury może i on najadł się biedak cierpi teraz.dostal kroplówkę coś na zbicie temperatury.mial 40 st.jutro znowu idziemy zanim.osystnio jesteśmy częstymi gośćmi i weta.jak nie pies to kot ma problemy filipek [2021-11-24 13:55] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |