|
Rok w ogrodzie![]() Witam radośnie, bo słoneczko świeci i zaraz humor lepszy, i serce się raduje! Niestety, chłodno - tylko 3,5 stopnia na termometrze. Mimo sprzyjającej pogody, do ogródka raczej nie wyjdę...muszę się zająć obiadem, a potem zjedzie się rodzinka. Dzień bardzo krótki, wcześnie robi się ciemno więc robótki ogrodowe dostaną w łeb. Pozdrawiam serdecznie i życzę Wam pogodnego, udanego wtorku. [2021-11-23 09:27] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Wczoraj robiłam mammografię,muszę pomyśleć o sobie przez zimę.ogrodek poszedł w odstawkę. Ładna kompozycja u Ciebie filipek [2021-11-24 13:59] Witaj Iwonko. Rzeczywiście ,dzień bardzo krótki ,już o czwartej ciemna noc . bea [2021-11-23 09:30] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |