|
Rok w ogrodzie![]() Witam w nowym tygodniu. Pogoda znowu pod psem. Wczoraj jedynie do południa świeciło słońce, to można było na spacer się wybrać, a dziś ani na spacer, ani do ogródka wyjść nie można... Siąpi cały dzień. Miłego wieczoru życzę [2021-11-22 17:53] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko .U mnie wczoraj popołudniu nie padał deszcz ,uporządkowałam umyte wiadra ,sprzęty ,narzędzia w składziku i zakończyłam sezon ogrodowy .Mam jeszcze skopać poplon w warzywniku ,ale to bez pośpiechu powoli po godzinie dziennie ,żeby sie nie zmeczyć . bea [2021-11-23 09:08] Witaj Iwonko u mnie caly dzien swiecilo sloneczko wiec zgrabilam liscie i posadzilam reszte cebulek kwiatowych. Milego wieczoru zycze bednarekzk@arcor.de [2021-11-22 21:02] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |