|
Rok w ogrodzie![]() Witam o poranku w piątek. Zapowiada się pochmurny dzień. Już mży a w prognozie nawet niewielkie opady deszczu, czyli tak jak wczoraj. Pozdrawiam cieplutko. Edit: gorszy dzień od poprzedniego, bo opady były całodniowe. Sobota taka sama. [2021-11-19 06:50] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko. U mnie też ponuro, mokro i wietrznie [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] miecia [2021-11-20 21:40] To był komentarz pod zdjecie pamiątkowym z jednego zjazdu Lawinia [2021-11-20 19:28] Iwonko, weszłam do Krysi Gardenki i przeczytalam ,ze nie ma Ewy...nie moge sobie przypomnieć,która to Ewa? Lawinia [2021-11-20 19:14] witaj Iwonko! Wreszcie trochę odpoczynku. Cały tydzien bez żaden klasy na kwarantanny...tylko pracownik...i tera główkuję miałam z nią kontakt czy nie miałam...ale jestem szczepiona Lawinia [2021-11-20 19:09] Nowy nabytek? Mam i ja[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] filipek [2021-11-19 12:48] Witaj Iwonko z pieskiem to ponoć zmiany alergiczne nie wiem skąd się wzięły bo nic mu nowego nie dawałam dostał zastrzyk i już się nie drapie.zostaly niewielkie ranki do wyleczenie.Ma długa sierść i nie zauważyłem ich wczesniej filipek [2021-11-19 12:47] Witaj Iwonko [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] u mnie pogoda podobna, szaro buro [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/sad.gif[/img] milego dnia Tobie zycze[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2021-11-19 12:44] Witaj Iwonko. U mnie podobnie ,mokro i szaro.Ale ja do ogrodu idę ,mam nadzieje ,że pogoda pozwoli mi wyczyścić i przygotować do zimy narzędzia ogrodnicze. Mam jeszcze coś do zrobienia w ogrodzie przed zimą ,ale raczej zostawię tę pracę na wiosnę .Jestem w tym roku bardzo zmęczona wożeniem taczek obornika ,piasku ,kompostu i przygotowywaniem ogrodu do zimy . bea [2021-11-19 08:34] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |