Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z regulaminem oraz informacją o cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

 

Login:
Hasło:
lub załóż konto


Ogrodnicy
  Ostatnio zarejestrowani
  Najaktywniejsi
  Wszyscy

Galerie
  Ostatnio założone
  Największe
  Nowe zdjęcia
  Nowe komentarze

Katalog roślin
  Krzewy i drzewa iglaste
  Drzewa liściaste ozdobne
  Drzewa liściaste owocowe
  Krzewy liściaste ozdobne
  Krzewy liściaste owocowe
  Pnącza
  Byliny
  Rośliny dwuletnie
  Rośliny jednoroczne
  Rośliny wrzosowate
  Rośliny cebulowe i bulwiaste
  Rośliny skalne
  Turzyce i trawy ozdobne
  Rośliny wodne
  Róże
  Zioła
  Rośliny w domu

  Uprawa i pielęgnacja roślin
  Co w trawie piszczy
  Architektura ogrodowa


Polecamy te strony:

AleDobre.pl
Akademia Tortu
Moje Wypieki

Rok w ogrodzie



powiększ zdjęcie


Witam o poranku w piątek.
Zapowiada się pochmurny dzień. Już mży
a w prognozie nawet niewielkie opady deszczu, czyli tak jak wczoraj.
Pozdrawiam cieplutko.
Edit: gorszy dzień od poprzedniego, bo opady były całodniowe.
Sobota taka sama.

[2021-11-19 06:50]

Autor galerii: ivonetka



[2021-11-26]
Komentarze: 3

[2021-11-25]
Komentarze: 3

[2021-11-24]
Komentarze: 3

[2021-11-23]
Komentarze: 2

[2021-11-22]
Komentarze: 2

[2021-11-19]
Komentarze: 8

[2021-11-15]
Komentarze: 3

[2021-11-15]
Komentarze: 3

[2021-11-15]
Komentarze: 3

[2021-11-15]
Komentarze: 3


Komentarze do zdjęcia:


Witaj Iwonko. U mnie też ponuro, mokro i wietrznie [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img]
miecia [2021-11-20 21:40]



To był komentarz pod zdjecie pamiątkowym z jednego zjazdu
Lawinia [2021-11-20 19:28]



Iwonko, weszłam do Krysi Gardenki i przeczytalam ,ze nie ma Ewy...nie moge sobie
przypomnieć,która to Ewa?
Lawinia [2021-11-20 19:14]



witaj Iwonko! Wreszcie trochę odpoczynku. Cały tydzien bez żaden klasy na
kwarantanny...tylko pracownik...i tera główkuję miałam z nią kontakt czy nie
miałam...ale jestem szczepiona
Lawinia [2021-11-20 19:09]



Nowy nabytek? Mam i ja[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img]
filipek [2021-11-19 12:48]



Witaj Iwonko z pieskiem to ponoć zmiany alergiczne
nie wiem skąd się wzięły bo nic mu nowego nie
dawałam dostał zastrzyk i już się nie
drapie.zostaly niewielkie ranki do wyleczenie.Ma
długa sierść i nie zauważyłem ich wczesniej
filipek [2021-11-19 12:47]



Witaj Iwonko [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] u mnie pogoda podobna, szaro buro [img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/sad.gif[/img] milego dnia Tobie zycze[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img]
bednarekzk@arcor.de [2021-11-19 12:44]



Witaj Iwonko. U mnie podobnie ,mokro i szaro.Ale ja do ogrodu idę ,mam nadzieje
,że pogoda pozwoli mi wyczyścić i przygotować do zimy narzędzia ogrodnicze. Mam
jeszcze coś do zrobienia w ogrodzie przed zimą ,ale raczej zostawię tę pracę na
wiosnę .Jestem w tym roku bardzo zmęczona wożeniem taczek obornika ,piasku
,kompostu i przygotowywaniem ogrodu do zimy .
bea [2021-11-19 08:34]



Zaloguj się, aby dodać komentarz:
Login: hasło:







STRONA GŁÓWNA    |    GALERIE    |    OGRODNICY    |    FORUM    |    KATALOG ROŚLIN    |    PIELĘGNACJA OGRODU    |    KONTAKT