|
Rok w ogrodzie![]() azalie również późno się przebarwiły. I one też nie zrzuciły jeszcze liści. [2021-11-15 22:45] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: u mnie już pusto i szaro bea [2021-11-17 08:16] Azalie miały u mnie ładne kolory w tym roku filipek [2021-11-16 16:59] Moje azalie maja pojedyncze kwiatki kwitna wiosna i teraz bednarekzk@arcor.de [2021-11-16 15:07] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |