|
Rok w ogrodzie![]() Witajcie drogie Ogrodniczki! Połowa listopada za nami... ogródek oglądam jedynie przez okno. Ciężko mi się było wykurować domowymi sposobami i byłam zmuszona pójść do lekarza. Dotarłabym wcześniej, gdyby udało mi się zarejestrować, ale aż tyle szczęścia nie miałam. Wkurzyłam się strasznie i zapisałam się do innej przychodni. Dziś wykonałam jeden telefon i już byłam umówiona na wizytę. Mam antybiotyk więc mam też nadzieję, że w końcu mi przejdzie. Zdjęcie irgi sprzed tygodnia ale cały czas jeszcze trzyma listki. [2021-11-15 22:43] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko .U nas też trzeba czekać na wizytę do lekarza .Nawet kiedy się pójdzie o 7 pod drzwi przychodni ,nie zawsze jest się zarejestrowanym.A na następny dzień nie rejestrują ,trzeba ponownie iść.Dobrze ,ze antybiotyk dostałaś ,teraz będzie lepiej. bea [2021-11-17 08:16] Zdrówka Ci życzę.Ja nie mam u siebie wyboru jedna przychodnia w mieście.do lekarza rodzinnego zapisy na tydzień.masakra Pozdrawiam serdecznie filipek [2021-11-16 17:17] Witaj Iwonko bedzie dobrze i szybko sie wykurujesz bednarekzk@arcor.de [2021-11-16 15:06] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |