|
Rok w ogrodzie![]() Dobrej nocy i kolorowych snów :) Życzę dużo słoneczka na nadchodzące dni. Trzymajcie się zdrowo! [2021-11-05 23:39] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: witaj Iwonko! juz jestem po 3 szczepionce. mam kontakt z dziecmi, rodzicami , nauczycielami. Dbam o odpornosc. Zdrówka życzę Lawinia [2021-11-13 21:23] Witaj Iwonko 💝😘😘 garden2000 [2021-11-13 17:39] Witaj Iwonko. I jak ze zdrowiem ,wykurowałaś się ? bea [2021-11-09 08:31] Witam Iwonko i milego dnia zycze bednarekzk@arcor.de [2021-11-08 09:53] witaj Iwonko! Idę w tygodniu na trzecia dawkę. Trzeba się wzmocnic bo codziennie wysyłam klasę na kwarantannę Lawinia [2021-11-06 20:34] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |