|
Rok w ogrodzie![]() Ładna jesień u nas... jedynie we wtorek był pochmurny i deszczowy dzień. Wieje trochę mocniej i temperatura niższa, ale ze słoneczkiem... aż mnie skręca, że nie mogę popracować w ogródku. Zdjęć ogrodowych nie mam więc załączam z naszego parku. [2021-11-05 23:16] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: U mnie pogoda nie taka ,jakbym chciała .Deszcze padają ,a dzisiaj dla odmiany przymrozek trzyma jeszcze -5. a ja w ogrodzie działam ,jeszcze mam ogrom pracy ,a już ruszać nie mogę się z przepracowania . bea [2021-11-09 08:33] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |