|
Rok w ogrodzie![]() Witam już prawie weekendowo. Wyjazd w planach, a mnie rozłożyło na łopatki. Ja to mam uczarowane - w czerwcu, przed wyjazdem na Mazury, zachorowałam. We wrześniu też złapałam jakąś infekcję przed wyjazdem nad morze ( na szczęście szybko się wykurowałam). No i teraz... bo jakże inaczej! Od środy nie wychodzę z domu. Leczę się na własną rękę. Koniec października słoneczny, jak widać na fotce. [2021-11-05 23:07] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Powrotu do zdrowia życzę bea [2021-11-09 08:34] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |