|
Rok w ogrodzie![]() Światełko pamięci dla tych, który odeszli... Dla nas wszystkich życzenia spokojnego dnia, pełnego zadumy i refleksji. [2021-11-01 11:11] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko wczoraj myslalam o ogrodniczkach ktore odeszly, smutny to dzien! Milego dnia Tobie zycze. bednarekzk@arcor.de [2021-11-02 10:50] Tak ,wspominam nasze Ogrodniczki ,i Ogrodników ,których już z nami nie ma . bea [2021-11-02 08:57] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |