|
Rok w ogrodzie![]() Witam w sobotę. Wczoraj wsadziłam cebulki tulipanów. U nas deszcz nie padał chyba ze dwa tygodnie, albo i więcej... jest sucho więc musiałam też podlewać. Słoneczko świeci, którego Wam również życzę! Udanego weekendu. [2021-10-30 10:12] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: ładny widok podziwiasz z altanki .Podziwiam Twój lampion , bardzo ładny bea [2021-11-02 08:55] witaj Iwonko! Pozdrawiam wieczorkiem Lawinia [2021-10-30 21:50] Witaj Iwonko[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] u mnie znowu pada[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/sad.gif[/img] milej soboty zycze[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2021-10-30 15:48] Ładny widok masz z altany.udanego dnia filipek [2021-10-30 13:39] Witaj Iwonko u nas często pada,chyba już szlauch schowam a raczej zabezpiecze kran na dworze. Tulpy posadziłam zobaczymy ile ich zakwitnie na wiosnę filipek [2021-10-30 13:39] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |