|
Rok w ogrodzie![]() Dostałam paczkę z nawozami i cebulkami więc będzie dodatkowe zajęcie w ogródku :) Ruszam jak tylko obiad skończę gotować. Przyjemnego popołudnia! [2021-10-26 12:41] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Cebulki tulipanów posadziłam w czwartek i już nic nie kupuję . bea [2021-11-02 08:51] Witam Iwonko i milego dnia zycze bednarekzk@arcor.de [2021-10-27 11:04] Dzisiaj może wsadzę moje tulipany i czosnki ,ale najpierw muszę uporządkować rabaty ,na których będę sadziła . bea [2021-10-27 08:36] I ja kupiłam cebulki głównie czosnki Lawinia [2021-10-26 20:26] Ja tez kupilam cebulki i musze wsadzic moze jutro dam rade? bednarekzk@arcor.de [2021-10-26 19:02] Dokupiłem 3 paczki tulipanów w biedrze chyba jeszcze jutro na krokusy słyszę się.i to byłby koniec na ten rok Miłego filipek [2021-10-26 15:00] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |