|
Rok w ogrodzie![]() Witam serdecznie we wtorek. Dzień pogodny, ze słońcem, chociaż niebo niezbyt przejrzyste. Rankiem znowu był delikatny przymrozek. Teraz 11 stopni. Wczoraj miałam pracowite popołudnie w ogródku. Wygrabiłam liście z całego trawnika i powycinałam trochę host i przekwitniętych kwiatów na rabatkach. Dzisiaj będę kończyć porządki na grządkach. [2021-10-26 12:39] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: witaj Iwonko ,ja też pracuję codziennie .Dwie wielkie rabaty bylinowe wypielone ,poprzycinane ,co brzydkie ,ale jeszcze muszę rozsypać na nich obornik ,piasek ,mączkę i kompost.A inne rabaty tez czekają na uporządkowanie .Hosty dzisiaj powycinam i może tulipany posadzę ,bo czekają .Przyjemnej pracy bea [2021-10-27 08:35] Witaj Iwonko ja wczoraj popracowalam w ogrodzie a dzisiaj nie dalam rady reka mnie boli ze az, wiec musialam odpuscic bednarekzk@arcor.de [2021-10-26 19:00] Witaj Iwonko nie narobiłam się za dużo,bo zaczęło padać.grunt,że mam zapełnione pojemniki i worki z bio na czwartek filipek [2021-10-26 14:59] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |