|
Rok w ogrodzie![]() Dzień dobry! Witam w ostatnim tygodniu października. Słonecznie, 11 stopni ale rano było na minusie. Przyjemnego popołudnia Wam życzę. Ja znikam... idę popracować w ogródku. [2021-10-25 13:22] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: Witaj Iwonko.Ja też zaraz do ogrodu idę ,mam sporo do zrobienia ,muszę się spieszyć ,żeby mnie zima nie zastała przy pracy w ogrodzie . bea [2021-10-26 09:26] Witaj Iwonko ja tez popracowalam w ogrodku jeszcze mam sporo do zrobienia ale nie szaleje jak dam rade to bedzie ok a jak nie to trudno bednarekzk@arcor.de [2021-10-25 18:59] Witaj Iwonko ja popracowałem trochę w ogr.teraz czekam na m z obiadem. Funkie mam już obcięte Miłego popoludnia filipek [2021-10-25 15:31] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |