|
Rok w ogrodzie![]() Powitanko! niespodzianka w ogródku... myślałam, że mi przepadły, a tymczasem kilka dni temu zauważyłam, że wschodzą jesienne krokusy. Pozdrowionka zasyłam [2021-10-20 11:24] Autor galerii: ivonetka Komentarze do zdjęcia: witaj Iwonko!wygladają slicznie Lawinia [2021-10-22 20:42] Witaj Iwonko.U mnie też kwitną ,ale od tych deszczy i wiatru cierpią .Super wyglądają u Ciebie bea [2021-10-21 11:30] Ja kupilam zimowity zolte i nie widze ich[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/sad.gif[/img] witam Iwonko i milego wieczoru zycze[img]https://www.ogrodniczka.pl/img/smiles/grin.gif[/img] bednarekzk@arcor.de [2021-10-20 21:11] Witaj Iwonko ja wczoraj zastanawiałam się czy nie zamówić na allegro cebulek krokusów tylko nie wiem czy mi wzejdą do zimy.Pomysle dziś jeszcze. Milego filipek [2021-10-20 12:42] |
STRONA GŁÓWNA | GALERIE | OGRODNICY | FORUM | KATALOG ROŚLIN | PIELĘGNACJA OGRODU | KONTAKT |